На головну сторінку  На головну сторінку
Написати
лист  Написати лист
 Добавить в избранное

Меценатство та допомога

На підставі рішення Запорізької міської ради від 09 листопада 2005 року №5 для забезпечення діяльності Національний заповідник «Хортиця» є постійним користувачем земельної ділянки площею 2359,34 га, яка розташована на о.Хортиця та прилеглих до нього островів та скель: Байди, Дубового, Розтьобін, Три Стоги, Середня, Близнюки та урочище Вирва на правому березі річки Дніпро м. Запоріжжя.
Саме зараз Національним Заповідником «Хортиця» втілюється в життя проекти по відновленню природно-історичного ландшафту. Нажаль, сьогодні велика кількість земель відрізняється від тих, які були тут за часів козацької доби. Великі просторі луки та степи зараз трансформовані або у штучні ліси, нехарактерні для тих часів, або знаходяться під сільськогосподарським навантаженням.
Планується відновлення не тільки рослинного складу, а також і тваринного. Багатьох тварин планується закупити та акліматизувати.
Звичайно все це буде проводитися за державні кошти та за кошти меценатів. Разом із заселенням тварин проводиться підтримка тих, які вже мешкають на острові. Будемо вдячні, за будь-яку підтримку в розвитку цих питань.

На головну сторінку На початок сторінки
copyrights © 2006 www.hortica.org.ua